• +48 572 242 520, +48 534 907 035
  • biuro@wypoczynki-sosnowiec.pl

Informacje o firmie

Witamy Państwa na stronie firmy Black-Pool. Działamy na meblowym rynku od 1998 roku, oferując naszym Klientom najwyższej jakości meble tapicerowane. Współpracujemy zarówno z prywatnymi odbiorcami, jak i firmami oraz salonami meblowymi – nasze meble tapicerowane Sosnowiec – spotykają się z aprobatą oraz uznaniem jakości wśród wielu Klientów. W codziennej pracy staramy się w 100% oddawać kunszt tapicerstwa, tworząc zestawy wypoczynkowe, narożniki pokojowe oraz inne rodzaje mebli, które znajdują zastosowanie w biurach, gabinetach oraz oczywiście mieszkaniach i domach. Dzięki naszym meblom każde wnętrze stanie się praktyczne, wygodne i nowoczesne.

Marka Black-Pool jest kontynuacją rodzinnej firmy meblarskiej, której tradycja sięga początku lat 50-tych. Pozwoliło nam to zdobyć najwyższe doświadczenie w wytwarzaniu oraz dostosowaniu mebli do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Nie boimy się wyzwań, z radością wykorzystamy nasz warsztat oraz bogate doświadczenie, aby stworzyć najlepsze meble tapicerowane Warszawa, które spełnią Państwa wymagania i sprawią, że zupełnie inaczej spojrzą Państwo na tapicerowane zestawy wypoczynkowe czy też narożniki pokojowe, sofy i inne meblowe dodatki, które wychodzą spod rąk tapicerów pracujących pod szyldem firmy Black-Pool.

W ofercie firmy znajdą Państwo różnego rodzaju meble oraz całe zestawy – również na indywidualne zamówienie. Wykonujemy meble tapicerowane i wypoczynkowe a także:

 wersalki

 sofy narożniki

– fotele

– pufy

– komplety

– wypoczynkowe

W swojej ofercie posiadamy meble z wysokiej półki, ale także oferujemy tanie meble dla tych osób, które chcą budżetowo zaopatrzyć swoje mieszkanie czy biuro w wygodne i wytrzymałe meble. Ofertę na meble tapicerowane Kraków dopasowaliśmy do potrzeb wszystkich Klientów – zamówienie mogą składać nie tylko pojedynczy odbiorcy, ale również producenci meblowi czy salony. Gwarantujemy, że dopasujemy meble tapicerowane Warszawa do potrzeb i możliwości finansowych każdego odbiorcy, dbając przy okazji o najwyższą jakość i staranność wykonania – w końcu to w meblach tapicerowanych jest najważniejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz przykładowymi realizacjami naszej firmy. Współpracujemy z odbiorcami oraz salonami meblowymi na terenie całej Polski. W razie pytań lub chęci podjęcia współpracy – zapraszamy do kontaktu.