• +48 572 242 520, +48 534 907 035
  • biuro@wypoczynki-sosnowiec.pl

Komplety wypoczynkowe

Komplety wypoczynkowe Sosnowiec i okolice.

W naszej ofercie mebli wypoczynkowych znajdą Państwo profesjonalne wypoczynki od producentów wyłącznie z Kalwarii Zebrzydowskiej, którzy dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu wykonają dla Państwa meble najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie. Na każdy wypoczynek udzielamy
2-letniej gwarancji producenta oraz serwis pogwarancyjny.

Wypoczynek przeważnie składa się z dwóch foteli oraz sofy lub kanapy. Wzornictwo kolorów, materiałów jest dowolne. Długość oraz szerokość, jak również głębokość mebli wypoczynkowych wykonamy według Państwa wskazówek oraz panujących na rynku najnowszych trendów.

Najbardziej popularne zestawy mebli wypoczynkowych to:
• Dwa fotele, kanapa lub sofa,
• Dwie kanapy lub sofy ustawione wokół stołu narożnikowo,
• Dwa fotele, kanapa lub sofa oraz dwie pufy.

Dobór modelów mebli wypoczynkowych oraz ich rozmieszczenia jest dowolny i realizowany według Państwa wskazówek. 
Na każdym etapie zamówienia służymy Państwu ponad 30-letnim doświadczeniem. Wykonujemy sofy i kanapy z możliwością spania lub bez.

Końcowy etap produkcji to obicie Państwa mebli materiałem oraz zszycie grubymi i trwałymi nićmi tapicerskimi, dokładnie według Państwa wskazówek.

Nasze meble wypoczynkowe mogą Państwo zobaczyć na targowiskach w Będzinie oraz Mysłowicach. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym,zapraszamy również do naszego magazynu w Sosnowcu. Szczegółowe informacje na temat możliwości obejrzenia oraz doboru mebli znajdą Państwo w dziale Kontakt.

Oferujemy również bezpłatny przyjazd, pomiar, wycenę oraz doradztwo na miejscu u Klienta. Przyjazd wraz ze wzornikami materiałów przez naszego przedstawiciela nie zobowiązuję Państwa do złożenia zamówienia oraz jest bezpłatny.


Poniżej przedstawiamy Państwu kilka wzorów mebli wypoczynkowych dostępnych w naszej ofercie: